O firmie

Doświadczenie.

Od 2003 roku oferujemy naszym odbiorcom nie tylko produkty, ale i konkretne rozwiązania w zakresie montażu, wykończenia oraz pielęgnacji, a także renowacji drewnianych podłóg. Sprzedajemy mozaiki, parkiety, deski, listwy, a także tarasy z wysokogatunkowego drewna krajowego i egzotycznego – nasz asortyment jest różnorodny i bogaty.

Jakość.

Stawiamy na jakość na każdej płaszczyźnie naszych działań, dlatego pracujemy z  wiodącymi producentami parkietów, materiałów ściernych oraz z najlepszymi firmami produkującymi materiały chemiczne do parkietów lakierowanych i olejowanych. Wszystko po to, aby wykonać swoją pracę jak najlepiej i przy użyciu jak najlepszych materiałów.

Profesjonalizm.

Wyznacznikiem naszych działań jest zadowolony klient, dlatego korzystamy z bogatego doświadczenia parkieciarskiego oferując tym samym całościową oraz profesjonalną obsługę. Fachowe doradztwo i zadbanie o klienta to nasz cel nadrzędny.Korzystamy z wiedzy gromadzonej przez wiele lat i uzupełniamy ją współpracując z najlepszymi partnerami handlowymi

Znajomość rynku.

Poza dbaniem o zaspokojenie wymagań naszych odbiorców zajmujemy się również kompleksową dystrybucją materiałów dla parkieciarzy (m.in. papierów ściernych, wałków). Śledzimy nowe trendy na rynku podłóg drewnianych, bierzemy udział w  szkoleniach, obserwujemy gusta potencjalnych odbiorców. Trzymamy rękę na parkieciarskim pulsie.
Staramy się spełnić oczekiwania każdego klienta i wiemy jak sprawić, by
podłoga stała się solidną,piękną wielopokoleniową inwestycją.